Survivor 2018 Ne Zaman Başlıyor? İşte Katılan İsimler

Tarih : 23 Kasım 2017, Perşembe 03:02 Son Güncelleme : 23 Kasım 2017, Perşembe 03:02
Survivor 2018 Ne Zaman Başlıyor? İşte Katılan İsimler

Survivor 2018 ne zaman başlayacak? sorularına yanıt geldi. Gel Konuşalım programına konuk olan Acun Ilıcalı, hem özel hayatı hem de en çok izlenen yarışma programı Survivor'ın All Star sezonu için açıklamalarda bulundu. Kadroyla ilgili sürpriz bir bilgi veren Ilıcalı, tarih sorularını da yanıtsız bırakmadı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Acun Ilıcalı, Survivor 2018'in tarihini açıkladı. TV 8'de yayınlanan gel konuşalım programına kızı Banu Ilıcalı ile katılan Acun Ilıcalı, Bu yıl düzenlenecek Survivor 2018 All Star hakkında açıklamalarda bulundu. Yarışmada yarışacak bir ismi daha açıklayan Ilıcalı, Murat Ceylan'ın Survivor kadrosunda olduğunu da duyurdu.Survivor 2018'in Şubat ayında ekran olacağını söyleyen Acun Ilıcalı, programın 10 Şubat'ta başlayacağını duyurdu.Turabi'ye bu yıl şampiyon olamazsın dedim

Turabi'nin Survivor'a 3. kez katılmasını da değerlendiren Acun Ilıcalı, Turabi'nin performansını merakla bekliyoruz. Hatta Turabi'ye bu yıl şampiyon olamayacaksın dedim. O da olacağını iddia etti. Şimdi merakla bekliyoruz bakalım Turabi'nin bu yılki performansı nasıl olacak merakla bekliyoruz.