Survivor All Star 2022 Kadrosunda Kimler Var? Ne Zaman Başlayacak?

Tarih : 24 Eylül 2021, Cuma 08:32 Son Güncelleme : 24 Eylül 2021, Cuma 08:32
Survivor All Star 2022 Kadrosunda Kimler Var? Ne Zaman Başlayacak?

TV8'in reytingleri alt üst eden yarışması Survivor All Star 2022 yarışmacı kadrosu sosyal medya kulislerine düştü. İşte Acun Ilıcalı'nın Survivor All Star 2022'ye seçtiği kadrodaki flaş isimler...

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
TV8'in başarısı ve reyting rekorları adeta kemikleşmiş yarışması Survivor, 2022'de All Star ile yeniden ekranlara gelecek. Acun Ilıcalı, alıştığımız ve bildiğimiz Survivor'dan farklı olarak, genellikle All Star'da önceki senelerde Survivor programlarına katılmış ama elenmiş ya da bazı talihsizlikler sonucu adaya veda etmiş kişileri programa geri çağırıyor.

İşte sosyal medyaya yansıyan o isimlerle Survivor All Star 2022'nin belirginleşmeye başlayan kadrosu...

SURVİVOR ALL STAR 2020 KADROSUNDA KİMLER VAR?
2021 yılı Survivor'ı şampiyon İsmail Balaban'ıyla, adından sıkça söz ettiren Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya ile sosyal medyada çok fazla konuşulan bir Survivor yılı olmuştu.

2 kez Survivor şampiyonluk kupasını kaldıran Turabi Çamkıran, 2022 Survivor All Star kadrosunda yer alan en önemli isimlerden biri olarak sosyal medya kulislerinde ismi geçen ilk kişi oldu.

2020 Survivor'ına damga vuran Evrim Keklik ve yarışmanın ikincisi olan Barış Murat Yağcı'da 2022 Survivor All Star kadrosun katılacak isimlerden.

Son olarak ise kadroya katılması kesin olan isim ise mücadelesi ve hırsıyla tanıdığımız Çağrı Atakan oldu. Katıldığı sene çok fazla zorluğa göğüs germeye çalışan Çağrı Atakan, bu sene Survivor All Star'da şansını bir daha denemek için kolları sıvadı.

En son 2018 yılında Survivor All Star'a katılıp ikinci olan Nagehan Karadere de 2022 de kadroda olacağı konuşulan isimlerden...

Eski yarışmacılarla görüşmeleri sürdüren Ilıcalı’nın Barış Murat Yağcı, Aleyna Kalaycıoğlu, Gizem Kerimoğlu ve Merve Aydın ile anlaşmaya vardığı iddia edildi. Kadroya ilişkin resmi açıklamanınsa önümüzdeki günlerde gelmesi bekleniyor.

SURVİVOR ALL STAR 2022 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fenomen yarışma programı genellikle Ocak ve şubat aylarında başlıyor. Ilıcalı bu yıl da değişikliğe gitmezse Ocak sonu veya Şubat sonunda programın başlaması bekleniyor.