Survivor'da Tansiyonlar Yükseldi!

Tarih : 11 Mayıs 2020, Pazartesi 15:34 Son Güncelleme : 11 Mayıs 2020, Pazartesi 15:34
Survivor'da Tansiyonlar Yükseldi!

Survivor'da dokunulmaz oyununu bu kez gönüllüler kazandı ve konseyde tansiyonlar yükseldi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Survivor adasında ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanmıştı. Ada konseyinde gönüllüler takımındaki sıkıntılar su yüzüne çıktı. Evrim'in yaptığı çıkışlar takımdaki çatlağı gözler önüne serdi. 

İlk eleme adayı BerkanKonseyde Yasin ve Evrim arasında yaşanan tartışma da konuşuldu. Oylama sırasında Yasin Cemal Can'ın ismini yazdı, Cemal Can da Yasin'den yana oyunu kullandı. Bu hafta yapılan oylama sonunda haftanın ilk eleme adayı Berkan oldu.

Ünlüler dokunulmazlığı farklı kaybettiSurvivor'daki ikinci dokunulmazlık oyununa gönüllüler takımı motivasyon olarak çok daha güçlü çıktı. Ünlüler takımını düşüren ise oyun öncesi Mert'in yarattığı gerilim oldu. Oyunda gönüllüler takımı ünlülere fark attı ve oyunu 10-4 kazandı. Ünlüler takımı ada konseyi yolcusu olurken, oklar Mert'e döndü. Takım eleme konseyine bir isim belirlemeden çıktı. 

da konseyinde Evrim-Nisa atışmasıÜnlüler takımının isim yazacağı ada konseyine gönüllüler takımındaki çatlak damga vurdu. Evrim 'kimi istersem yazarım, bana samimiyetsiz geliyor' diyerek Berkan'a laf soktu. Nisa ise Evrim'in davranışlarını eleştirdi. Nisan, 'Aynısını da bana yapıyor, adada günaydın demiyor' dedi. Evrim ise 'Benim Nisa ile yaşanan bir olayım var. Hiç bir şekilde can ciğer kuzu sarması olamam. Nisa ile samimi değiliz. Ben bir şey olmamış gibi adada onunla sohbet edemem. Benim Berkan'la bir olayım yok. Sadece davranışlarını gözlemledim o bana gelmiyor ben ona gitmiyor' yanıtını verdi. 

Evrim Nisa'yı kıskanıyorBerkan ise tartışmaya ilişkin bomba bir iddia ortaya attı. İnsanlarla ilgili iyi gözlem yaparım' diyen Berkan durumu şöyle özetledi:-Evrim ile kampa gittiğimizde samimiyetimizin olmama sebebi Evrim'in davranışlarını sevmiyorum. Evrim'in Nisa'ya bakmasını bile sevmiyorum. Evrim'in Nisa'ya bakarken kıskandığını görüyorum. Orman evinde Evrim'in bandasını kaybolunca 'parkurda ayağı kırılsın diyebilecek bir karaktere sahip'.

Evrim kıskanıyor mu? Berkan'ın ortaya attığı 'kıskanıyor' iddiasına Evrim şu karşılığı verdi: -Benim Nisa'yı kıskanmam gibi komik bir durum olamaz. Nisa ile ne aynı yaşta ne aynı kulvardayız. Karakterimiz bile aynı değil. Zıt insanlarız. Onu bir köşeye atın. Benim için bandanam önemli. Donuna sahip çıkan bandasına da sahip çıksın

Bir konuşursam ortalık karışırAcun Ilıcalı yaşananları Cemal Can'a sordu. 'Kimi haklı görüyorsun' diye Acun Ilıcalı 'Ben konuşursam ortalık karışır' dedi. Acun Ilıcalı 'şimdi tam zamanı konuşmanın' deyince Evrim'in ilk günden beri Berkan'dan hoşlanmadığını söyledi. Cemal Can kimin haklı olduğunu ise söyleyemeyeceğini belirtti. Acun Ilıcalı, 'Evrim ile Nisa' arasındaki problemde kimi haklı görüyorsun' deyince Cemal Can, 'Nisa'yı haklı görüyorum yakın arkadaşım' karşılığını verdi. Evrim ise 'şıracının şahidi bozacadır' dedi.