Takipçisinden Didem Soydan'a Sinkaflı Sözler!

Tarih : 11 Kasım 2020, Çarşamba 11:30 Son Güncelleme : 11 Kasım 2020, Çarşamba 11:30
Takipçisinden Didem Soydan'a Sinkaflı Sözler!

Manken Didem Soydan, sosyal medya hesabı üzerinden bir takipçisinin kendisine küfür ettiğini belirterek savcılığa başvurdu. Soydan’a mesaj atan kişinin 28 yaşındaki kişinin 2.5 yıla kadar hapsi istendi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Manken Didem Soydan, sosyal medya hesabı üzerinden bir takipçisinin kendisine küfür ettiğini belirterek savcılığa başvurdu. Soydan’a mesaj atan kişinin 28 yaşındaki F.A. olduğu tespit edildi. Savcılık, 'hakaret' suçu kapsamında 2.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Oyuncu Burak Deniz ile yeni bir aşka yelken açtığı haberleriyle adından söz ettiren Didem Soydan, geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurdu.

Sosyal medya hesabı üzerinden bir takipçisinin kendisine sinkaflı sözlerle hakaret ettiğini belirten Soydan, 'Keva..' şeklindeki mesajla itibarının zedelendiğini kaydetti. Şikayet üzerine soruşturma başlatıldı. 36 yaşındaki mankene mesaj atan kullanıcının 28 yaşındaki F.A. olduğu tespit edildi.

2.5 YIL HAPİS İSTEMİ

F.A., böyle bir paylaşım yapıp yapmadığını hatırlamadığını beyan etti. Dosya, Uzlaştırma Büro'suna gönderildi. Savcılık, F.A. hakkında hakaret suçu kapsamında 2.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. Dava, ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.