TRT FM'de Yeni Trend "Gençlik Treni"

Tarih : 09 Şubat 2018, Cuma 14:24 Son Güncelleme : 09 Şubat 2018, Cuma 14:24
TRT FM'de Yeni Trend "Gençlik Treni"

TRT FM yeni yayın dönemine 2018 ocak itibariyle yeni programları ve yeni yüzlerle enerjik ve dopdolu bir başlangıç yaptı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

TRT FM Yine Hızlı Bir Giriş Yaptı.

Dinleyicinin ne istediğini çok iyi bilen Türkiye’nin en çok dinlenen radyo kanalı TRT FM, 2018 Ocak ayı itibari ile dinleyicisi ile buluştu. Programlar, zengin içerikli sunumlarıyla bir bir öne çıkarken Ankara Radyosu tarafından hazırlanan ‘Gençlik Treni’ adlı programın salt gençleri hedeflemesi dikkatlerden kaçmadı.

“Sen de Yerini Al” sloganıyla yola çıkan Gençlik Treni, her pazar saat 20:00-22:00 saatlerinde Türkiye’deki hatta gurbetteki gençlerin projelerini, ideallerini, kısacası seslerini duyurma fırsatı tanıyor.

Vagon bölümleriyle süslenmiş program, 4 Şubat 2018 tarihinde ‘Yetenek Vagonu’ köşesinde Ankara’da müzik çalışmalarını sürdüren genç gurup ‘Dört’ü ağırladı. Heyecanları seslerinden anlaşılan gurup, yeni çıkardıkları ve albümle aynı adı taşıyan çıkış parçası ‘Gelmedin’ adlı bestelerini Gençlik Treni sayesinde TRT FM’de tanıtma fırsatı buldular.

Gençlik Treni, bir başka vagonunda yani ‘Sınav Vagonunda’ gençleri eğlenceli ama zor bir sınava tabii tutup onların şarkı bilgisini ölçüyor. Not yerine de eski radyolu günleri tanımaları için onlara TRT logolu nostaljik görünümlü radyo hediye ediyor.

Gençlik Treni, stüdyo yayını ile de kalmıyor. İleriki programlarda gençlerin çağırdığı yerlere gitmeyi ve onlara sürprizler yapmayı da planlıyor.

Program yapımcıları Ebru COŞKUN, Ercan AKSU, Şükrü ORAL ve cıvıl cıvıl, genç sesli sunucu Feyza AKTAŞ KANARYA, böylesi proje formatlı bir radyo programında gençliğin sesini duyurabilmek adına hiçbir detayı kaçırmak istemediklerini belirtirken gençlerin de vagonları tıka basa doldurmalarını istiyorlar.

 ‘Gençlik Treni’nde’ siz de yerinizi almayı unutmayın!