Tuğçe Tayfur 7 Yıllık Evliliğini Bitirdi!

Tarih : 04 Eylül 2019, Çarşamba 12:17 Son Güncelleme : 04 Eylül 2019, Çarşamba 12:17
Tuğçe Tayfur 7 Yıllık Evliliğini Bitirdi!

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın kızı Tuğçe Tayfur, 7 yıllık Taner Şafak ile geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldı. Davası görülen çiftin evlilikleri tek celsede sonlandırıldı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın müzisyen kızı Tuğçe Tayfur, Amerika'da yaşadığı dönemde tanışıp evlendiği, kendisi gibi müzisyen olan 7 yıllık eşi Taner Şafak ile geçtiğimiz günlerde boşanma kararı almıştı.İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen davaya Şafak ile Tayfur avukatlarıyla katıldı.

Mahkeme hakiminin ''Boşanma konusunda kararlı mısınız?'' sorusu üzerine söz alan davacı Taner Şafak, ''Davalı ile aramızda şiddetli geçimsizlik vardır, boşanmamıza karar verilsin'' dedi.Tuğçe Tayfur da ''Davacıdan kendim için tedbir, yoksulluk nafakası ve tazminat talebim yoktur. Çocuk için aylık 1500 dolar iştirak nafakası istiyorum'' dedi.

Mahkeme, çiftin boşanmasına karar verdi.Çocuğun velayetini anneye veren mahkeme, boşanma protokolüne göre Taner Şafak'ın çocuğa aylık bin dolar iştirak nafakası ödemesine, ilköğretime başlayınca nafakanın bin 500 dolara çıkarılmasına karar verdi.