Tuğçe Tayfur Boşanıyor!

Tarih : 11 Temmuz 2019, Perşembe 15:08 Son Güncelleme : 11 Temmuz 2019, Perşembe 15:08
Tuğçe Tayfur Boşanıyor!

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, Amerika’da yaşadığı dönemde tanışıp evlendiği, kendisi gibi müzisyen olan 7 yıllık eşi Taner Şafak’la yollarını ayırdı. Çift önceki gün boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur, Amerika’da yaşadığı dönemde tanışıp evlendiği, kendisi gibi müzisyen olan 7 yıllık eşi Taner Şafak’la yollarını ayırdı. Çift önceki gün boşanmak üzere mahkemeye başvurdu.Tuğçe Tayfur ile 7 yıl önce nikâh masasına oturduğu müzisyen Taner Şafak, ayrılık kararı aldı.3 yaşında bir de oğulları olan çift boşanmak için işlemleri başlattı. Şafak, önceki gün İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı.Avukatı Güngör Bora Uygur, dava dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

“Artık evlilikleri müşterek hayat için çekilmez bir hal almıştır. Evliliğin devamında tarafların ve toplumun hiçbir menfaati kalmamış, evlilik birliği temelinden sarsılmıştır. Taraflar boşanmanın sonuçları konusunda anlaşmıştır. Protokole göre çocuğun velayeti annede olacaktır. Baba ile çocuk arasında şahsi ilişki kurulacak ve baba tüm masrafları için çocuğa aylık 1500 dolar iştirak nafakası ödeyecektir. Taraflar bunun dışında birbirlerinden herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmamaktadır.”Taner 'boşanalım' dedi

Tuğçe Tayfur, 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Tayfur, boşanma kararını nasıl aldıklarını canlı yayında anlattı:

"Biz Taner ile 20'li yaşlarımızın fazlasını birlikte geçirdik. Büyükdükçe belki fikirlerimiz değişti. Böyle bir karar aldık. Efe'nin de yıpranmaması adına. Zaman ne gösterir bilmiyorum ama şuan böyle bir karar içindeyiz. Taner'in 6 ay Amerika'da olmasının etkisi olmadı. Biz bu duruma fikir ayrılığı diyelim..."