Türkiye'nin İlk Rap Filminde Hande Soral Oynayacak!

Tarih : 22 Şubat 2020, Cumartesi 12:46 Son Güncelleme : 22 Şubat 2020, Cumartesi 12:46
Türkiye'nin İlk Rap Filminde Hande Soral Oynayacak!

17 Nisan’da vizyona girecek olan Türkiye’nin ilk rap filminde Soral, Avukat Öykü karakterini canlandıracak. Oyuncu filmde şarkı söylemeyeceğinin altını çizerek söyledi.Film 17 Nisan'da vizyona girecek.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

İsmail Demirci’nin Kuzey Yıldızı setine ara verilmesi sonrasında birlikte tiyatro izlemeye giden çift, bir hayli neşeliydi. Çıkışta kameralara yakalanan çift yaptıkları açıklamalarla dikkat çekti.

Hande Soral’a eşinin dizisini izleyip izlemediği ve sonraki bölümleri merak edip sorup sormadığı konularında bir soru yöneltildi. Soral,merak ettiğini ve sorduğunu belirtti.

Ancak oyuncu bunu sadece eşinin dizisi için yapmıyormuş. Birçok arkadaşını da arayıp dizinin sonraki bölümlerinde ne olduğunu öğrenmeye çalışıyormuş.

Hande Soral bu konuda şöyle konuştu: “Hande Soral, her dizide kendisi için önemli olanın bölümlerin final sahneleri olduğunu söyledi. Arkadaşlarını arayıp sormak istediğini ifade eden Soral, “Nasıl devam ediyor falan diye. Gerçekten merak ediyorum, soruyorum.

Hande Soral bu açıklamasından sonra yakın çevresinde diziler konusunda tüyo için sıklıkla aranırsa şaşırmamak lazım. Belki de oyuncu ileride “keşke bu detayı açıklamasaydım” da diyebilir….