Türkler Geliyor 17 Ocak’ta Vizyona Giriyor!

Tarih : 24 Aralık 2019, Salı 09:53 Son Güncelleme : 24 Aralık 2019, Salı 09:53
Türkler Geliyor 17 Ocak’ta Vizyona Giriyor!

Yapımcılığını ‘Diriliş Ertuğrul’ ve şimdi de ‘Kuruluş Osman’ ile bütün dünyada büyük başarı kazanan Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’, 17 Ocak’ta vizyona giriyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Zengin oyuncu kadrosuyla öne çıkan filmin başrolünde Emre Kıvılcım, Sungur Bey karakteriyle yer alıyor. ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’, Sungur’un yoldaşı yırtıcı kara şahin kuşuna oyuncu kadrosunda yer verirken, ikili filmde maceradan maceraya koşacaklar.

İstanbul’un fethinin ardından ‘Kızıl Elma’yı Roma olarak belirleyen Fatih Sultan Mehmet’in Balkanlar’daki gözüpek akıncı beylerinden biri olan Sungur, hayatını davasına adamış usta bir akıncıdır.

Sungur, çocukluk yaşlarından beri akıncı ocağında eğitim almış, dönemin en büyük akıncı beyi Konuralp’in yetiştirdiği, Sultan Fatih Sultan Mehmet’in gözdesi bir akıncı beyidir. Cesur, fedakar, ölümle dalga geçen kahraman bir asker olduğu kadar usta bir casustur.

Fatih Sultan Mehmet’e kurulan tuzağı bozabilmek için akıncılarıyla inanılmaz bir maceranın içine atılan Sungur’un yolunu kader; inançlarından ötürü Sırp Kralı Lazar ve Papa tarafından korkunç acılara, zulümlere ve katliamlara maruz kalan halkı için mücadele eden Boşnak kızı Alina’yla kesiştirir...