Üçlü İlişki Yaşamaya Başladılar

Tarih : 28 Kasım 2017, Salı 17:28 Son Güncelleme : 28 Kasım 2017, Salı 17:28
Üçlü İlişki Yaşamaya Başladılar

Evliliklerine bir kadın arkadaşlarını da dahil eden eşcinsel çiftin hayali çocuk sahibi olmak...

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

New York'ta yaşayan eşcinsel çift Chris ve Matt, 2 yıl önce ilişkilerine Cait isimli bir kadını davet ettiler. Şimdi ise üçlü ilişki yaşayan çiftin gelecekteki hayali çocuk sahibi olmak


Sekiz yıldır birlikte olan 38 yaşındaki Chris ve 28 yaşındaki Matt, 2015 yılında Cait Earnest'i önce evlerine sonra da ilişkilerine davet etmişler. Üçlü şimdi birlikte aynı evde yaşıyor, 2 de köpekle birlikte.


Geçmişinde heteroseksüel ilişkiler de yaşayan Chris'in anlattığına göre Matt, ilk başta üçlü ilişki fikrine sıcak bakmamış. Matt bu fikre sıcak bakmayınca Cait kıskançlık krizine girmiş ve Matt ile daha çok zaman geçirmek zorunda kalmış. Sonra üçlünün ilişkisi rayına oturmuş.


Cait ayrıca çok eğlenceli bir seks hayatları olduğunu düşünüyor. Matt kendini "homoflexible" olarak tanımlarken Chris ve Cait biseksüel olarak tanımlıyor. Matt, homoflexible'ı açıklarken kadınlara da açık olduğunu ancak tercihlerini erkeklerden yana kullandığını söylüyor. İki yıldır aynı yatakta uyuyan üçlü, ileride de çocuk sahibi olmayı düşünüyor.