Ünlü Modelin Kardeşi Çıplak Fotoğraflarını Paylaştı!

Tarih : 19 Ocak 2022, Çarşamba 09:46 Son Güncelleme : 19 Ocak 2022, Çarşamba 09:46
Ünlü Modelin Kardeşi Çıplak Fotoğraflarını Paylaştı!

Dünyaca ünlü model Katie Moss'un üvey kardeşi Lottie Moss, geçtiğimiz günlerde OnlyFans üzerinden sattığı fotoğraflarının internete sızdırıldığını söyledi. Gözyaşları içinde duruma sitem eden Lottie Moss, bu defa kendisi Instagram hesabından tamamen çıplak fotoğraflarını paylaştı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
İngiliz top model Kate Moss'un kız kardeşi Lottie Moss'un telefon numarası ve özel fotolarının eskiden kendisine yakın olan biri tarafından internete sızdırıldığı sözyleyerek gözyaşlarına boğulmuştu.

23 yaşındaki Lottie Moss, müstehcen görüntülerini istediği kişilere internet üzerinden satmasına imkan tanıyan platform OnlyFans'daki fotoğraflarının ve telefon numarasının sızdırıldığını söyleyerek, fotoğrafı sızdıran kişiyi mahkemeye vereceğini söylemişti.

OnlyFans'ta bazı özel fotoğraflarını yalnızca abone olan takipçileriyle ayda 14 sterlin, çıplak bir videosunu ise 1000 sterlin karşılığında paylaşan Moss, bu şekilde hatrı sayılır bir servete ulaştı.

Instagram'da 420 bin takipçisi olan ünlü model, bu defa çıplak fotoğrafını satmayıp, Instagram takipçileriyle paylaşmayı tercih etti.

Moss'un fotoğrafı kısa sürede yorum yağmuruna tutuldu.Ata Demirer

Ata Demirer