Ünlü Oyuncu Can Yaman, Monte Carlo Film Festivali'nde Ödül Aldı!

Tarih : 05 Mayıs 2022, Perşembe 14:55 Son Güncelleme : 05 Mayıs 2022, Perşembe 14:55
Ünlü Oyuncu Can Yaman, Monte Carlo Film Festivali'nde Ödül Aldı!

Yurt dışı projeleri ile sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Can Yaman’a bu kez sosyal yardım derneğinden bir ödül daha geldi! Can Yaman Monte Carlo sosyal yardım projeleri ile onur ödülünün sahibi oldu!

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Yurt dışı projeleri ile sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Can Yaman’a bu kez sosyal yardım derneğinden bir ödül daha geldi!

Yakışıklı oyuncu, Türkiye’deki projelerine 2 yıldır ara verdi. Son olarak Fox TV’de ekrana gelen Bay Yanlış adlı dizide Özge Gürel’le birlikte rol alan Yaman, uzun süredir yurt dışında…

CAN YAMAN SOSYAL YARDIM DERNEĞİ'NDEN ÖDÜL ALDI

Kariyerini İtalya’da sürdüren Can Yaman, geçtiğimiz gün Monte Carlo Film Festivali’ne davet edildi. Özel davetin sebebi ise bakın ne idi?

Yabancı dizi projesiyle magazin gündemine gelen ünlü oyuncunun, oradaki sosyal yardım projelerine gönüllü hizmet verdiği biliniyor. Yaman’a Monte Carlo Film Festivali’nden ödül geldi. Ama bu kez ödülü oyunculuk dalında verilmedi; ödülü bir sosyal yardım derneğinden geldi.

Yakında dijital platformda yayınlanacak El Turco dizisinin yıldızı Can Yaman, dahil olduğu sosyal yardım projeleriyle İtalya’nın en ünlü ve en sevilen isimleri arasına adını yazdırdı.

Ünlü isim, 'Can Yaman for Children' adında kurduğu yardım derneğinde zor durumdaki çocuklara umut oluyor. Dernekteki başarısıyla öne çıkan Yaman, geçtiğimiz gün büyük bir başarıya imza atarak Monte Carlo Film Festivali’nde sosyal yardım ödülünün sahibi oldu.

ÖDÜLLENDİRİLMEKTEN ONUR DUYUYORUM

Yaman, aldığı ödülü ve yaşadığı mutluluğu sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı: “Monte Carlo’da pek çok harika insanla harika vakit geçirdim. Çok iyi çok güzel bir motivasyonla başladığım girişimim için ödüllendirilmekten onur duyuyorum.”