Ünlü Oyuncudan Şok İfşa!

Tarih : 07 Kasım 2019, Perşembe 11:09 Son Güncelleme : 07 Kasım 2019, Perşembe 11:09
Ünlü Oyuncudan Şok İfşa!

Yasemin Kay Allen, kendisine gelen çirkin mesajları ifşa etti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen, Twitter'da bir takipçisinin uzun zamandır kendisine tecavüz e-mailleri atan bir şahsı ifşa etti.

Sosyal medyada atılan mesajlar kimi zaman önemsenmese de kötü sonuçlar doğurabiliyor. Kendilerini 'bulunamaz' zannettikleri için karanlık dünyalarındaki sözleri satırlara döken sapıklar insanları taciz etmeye devam ediyor.

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen da yaşadığı tacizi sonunda ifşa etmeye karar verdi. Kendisini uzun zamandır sosyal medyadan gönderdiği mesajlarla taciz eden şahsın profilini açıklayan oyuncu, tanıyanları dikkatli olması konusunda uyardı.

Yasemin Kay Allen, Twitter'dan paylaştığı ifşada, "Şu adam [email protected] bana uzuuun zamandır tecavüz etmek istediğiyle alakalı emailler atıyor, mail yoluyla taciz ediyor. Tip aşağıda. Tanıyan varsa haberiniz olsun, sapıktır." diye yazdı.

Allen kendisine diğer kullanıcılardan verilen bilgilerin ardından da, "“Engöllö götsön” yazacaksanız yazmayın. Engelledim zaten. Her gün atıyor neredeyse, bu adamın gerçekten tanıdığı kadınlara ne yapabileceği konusunda endişeliyim ve uyarmak istedim." diye yazdı.