Ünlü Senarist ve Gazeteci Tarık Tufan'dan Radyo İtirafı!

Tarih : 26 Kasım 2013, Salı 20:19 Son Güncelleme : 14 Ağustos 2017, Pazartesi 20:19
Ünlü Senarist ve Gazeteci Tarık Tufan'dan Radyo İtirafı!

Tarık Tufan, Küçükçekmece Belediyesi tarafından Furkan Çalışkan moderatörlüğünde gerçekleşen "Söz Hakkı" programında Küçükçekmeceli hayranlarıyla bir araya geldi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ünlü senarist ve gazeteci, yazar Tarık Tufan, Küçükçekmece Belediyesi tarafından Furkan Çalışkan moderatörlüğünde gerçekleşen "Söz Hakkı" programında Küçükçekmeceli hayranlarıyla bir araya geldi.Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen söyleşide konuşan "Yozgat Blues ve Uzak İhtimal" filmlerinin senaristi Tarık Tufan, sinema, yazarlık ve radyo serüvenini anlattı.ÖLMEDEN ÖNCE BİR KEZ DAHA RADYOCU OLMAK İSTERİM

Selman diye bir arkadaşım vardı. Bana "Gel birlikte radyo programı yapalım."dedi. Sonra görüşmeye giderken son anda gelemeyeceğini söyledi. Ben tek başıma görüşmeye gittim ve önce hafta sonları, sonra hafta içi 4 akşam radyo programı yapmaya başladım. İlk kez insanlar bir kurumsal alanda seslerini duyurmaya başladılar radyoyla, bu bence harika bir şeydi.Diyerek nasıl radyocu olduğunu anlatan Tufan, hayatta kendini en iyi hissettiği yerin önce İnönü stadyumu sonra da radyo olduğunu ve ölmeden önce mutlaka bir kez daha radyo programı yapmak istediğini söyledi.