WhatsApp'ta gönderilen mesajı silme özelliği geliyor

Tarih : 15 Eylül 2017, Cuma 00:07 Son Güncelleme : 15 Eylül 2017, Cuma 00:07
WhatsApp'ta gönderilen mesajı silme özelliği geliyor

Ünlü mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a yeni bir özellik geliyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Herkesin çok seveceği ve sürekli kullanmak isteyeceği "atılan mesajın geri alınabilmesi" özelliği ile WhatsApp kendini adeta yeniliyor. WhatsApp'a bu yeniliğin ne zaman geleceği ise henüz belli değil. WhatsApp kullanıcıları bu yenilik sayesinden yanlışlıkla ya da emin olmayarak attıkları mesajlardan artık kurtulabilecek.


Milyonlarca WhatsApp kullanıcısının platforma entegre olması için gün saydığı özellik kuşkusuz mesajların silinebilmesi.


Bugüne kadar bu konu ile ilgili haberler ile karşınıza çıkmıştık. Ancak görünen o ki beklenen özellik için artık geri sayım başlamış durumda. WhatsApp kullanıcıları önümüzdeki günlerde pek çok kullanıcının merakla beklediği özelliğe kavuşabilir.


Geçtiğimiz aylarda beta sürümünde görülen bu özellik için pek çok kullanıcıyı heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan haberlere göre, yanlışlıkla gönderilen mesajları silmek çok yakında mümkün olacak.


Aynı haberlere göre, WhatsApp sonunda merakla beklenen özelliği Android ve iOS cihazlarda test etmeye başlamış durumda.


Testte yer alan kullanıcıların gönderdikleri mesajların rahatlıkla silinebildiğini görüyor. Silinen mesajların ardından “bu mesaj silinmiştir” uyarısı kalıyor.