Yarım Kalan Aşklar Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Tarih : 21 Ağustos 2020, Cuma 08:47 Son Güncelleme : 21 Ağustos 2020, Cuma 08:47
Yarım Kalan Aşklar Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

BluTV’nin özel yapımı olan ‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisi için geri sayım devam ediyor. Başrollerinde yer alan Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı dizinin yayın tarihi belli oldu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

BluTV’nin özel yapımı olan ‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisi için geri sayım devam ediyor. TIMS&B Productions’ın yapımını, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın ise yapımcılığını üstlendiği, genç oyuncular Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’i bir araya getiren dizinin ilk bölümünün yayın tarihi belli oldu. Dizi 10 Eylül’de BluTV’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Aksiyon, aşk, polisiye ve gizem dolu sahneleriyle adından söz ettirecek iddialı dizinin fragmanı da yayınlandı.

Yayın tarihine gün sayan dizinin yepyeni tanıtımıyla birlikte afişi de yayınlandı. Ozan’ın, hiç tanımadığı Kadir’in (Burak Deniz) bedeninde yeniden hayata döndüğü tanıtımda, izleyici yeni bir bedende yarım kalmış bir aşkın mücadelesine şahit olacak. Sıradışı çekim teknikleri, hızlı kurgusu ve iddialı senaryosunun da etkisiyle temponun her an yükseldiği dizi; aksiyon, aşk ve gizem dolu sahneleriyle dikkat çekiyor.Başrollerinde yer alan Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in yanı sıra Cem Davran, Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi önemli isimlerin rol aldığı dizinin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Umur Turagay otururken, senaristliğini Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur üstleniyor.

‘Yarım Kalan Aşklar’, farklı hikayesi, aşk, gizem ve aksiyon dolu sahneleriyle yeni bir hayatta, yeni bir bedende, yarıda kalmış bir aşkın zorlu sınavını anlatacak.