Yasak Elma Dizisine Geri Dönüyor!

Tarih : 12 Şubat 2020, Çarşamba 14:25 Son Güncelleme : 12 Şubat 2020, Çarşamba 14:25
Yasak Elma Dizisine Geri Dönüyor!

İrem karakterini canlandıran Zeynep Bastık diziye tekrar dönüyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

FOX TV ekranlarının bol entrikalı dizisi Yasak Elma'nın 69. yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Geçtiğimiz bölümde 'metres kavgası' ve Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'na gönderme sosyal medyaya damga vurdu. Yeni bölümün sürpriz bombası da patladı.

Halit'ten boşanmaya karar veren Yıldız için düzenlenen doğum günü partisinde dizide daha önce İrem karakteriyle tanınan Zeynep Bastık ortaya çıktı. Bastık'ın diziye konuk oyuncu olarak mı dahil olduğu yoksa kadroda mı yer aldığı ise henüz bilinmiyor.

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Tuvana Türkay, Nesrin Cevadzade ve Barış Kılıç'ın başrollerinde yer aldığı Yasak Elma'nın 17 Şubat Salı ekrana gelecek olan 69. yeni bölümde Zeynep Bastık'ın sır perdesi de aralanmış olacak.

Öte yandan Zeynep Bastık, Yasak Elma'nın geçtiğimiz sezonlarında İrem karakteriyle rol almıştı. Zeynep Bastık'ın canlandırığı İrem, Yıldız (Eda Ece) ve Zeynep'in (Sevda Erginci) kuzeni, Taksim'de rock barda solistlik yapan bir karakter olarak seyirci karşısına çıkmıştı.

Peki, yeni bölümde neler olacak?

Haftaya yayınlanacak olan bölümde Halit'ten boşanan Yıldız, Nadir'in düzenlediği doğum günü partisiyle büyük şaşkınlık yaşıyor.

Diğer yandan ise Halit'ten intikam almayı sürdüren Yıldız, şirketin yönetim kurulu toplantısında herkesin ortasında Nadir'in evlilik teklifini kabul ettiğini açıklıyor.

Dizinin Pazartesi günü yayınlanan son bölümünde eşi Halit'in kendisini Leyla ile aldattığını öğrenen Yıldız, intikam almak için plan yaptı.