Yayıncılık Dünyasına Taze Kan!

Tarih : 06 Eylül 2018, Perşembe 08:46 Son Güncelleme : 06 Eylül 2018, Perşembe 08:46
Yayıncılık Dünyasına Taze Kan!

2016 Yılında kurulan ve ana mecrası müzik yapım olan 2645 Records ve 2645 İstanbul Reklam Ajansı, şimdi de 2645 Kitap ile kitap, dergi ve masaüstü yayıncılık konularında faaliyete başladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Ülkemizde son yıllarda farklı türlerde yeni eserlerin genç okuyucuyu birer kitap okuru ve tüketicisi haline getirdiği gerçeğinden yola çıkan şirket,Gazeteci- Yazar Abdullah Özdoğan ve müzisyen kimliği kadar yazar kimliğiyle de geniş çevreler tarafından tanınan Volkan Sönmez ortaklığında, bir anonim şirket tüzel kişiliğinde ve 2645 Yayıncılık ve Ticaret A.Ş. adı altında kuruluşunu tamamladı.

Şirketin Genel Müdürlüğünü, tüm içerik ve idari yönetiminden sorumlu 18 yılını D&R'da geçiren, sektöre yadsınamaz katkılar sağlayan ve en son D&R'da Satın alma Yöneticisi olarak görev yapan Atilla Tutumlu üstlendi..

Çok yakında raflarda göreceğiniz markamızın adı ise: 2645 KİTAP.

Yayın planlamamızda, Eylül ve Ekim aylarda raflarda görmeyi planladığımız ilk kitabımız, son yılların müzik alanında en büyük çıkışını yakalayan, ilk klibi şu anda YouTube'da 256 Milyonu aşan, toplamda 4 şarkısıyla 500 milyon izlenmeyi yakalayan Çağatay Akman imzasını taşıyor. Çağatay, milyona yaklaşan instagram takipçisiyle aslında tam bir sosyal medya fenomeni.

İkinci sırada, rol aldığı iki sinema filmiyle 700 bin kişilik bir sinema izleyicisine ulaşan Halil Söyletmez'in kitabı var. Halil, instagramda 1.8 milyon kişi tarafından takip ediliyor ve YouTube kanalında her videosu milyon barajını aşıyor.

2645 Kitap'ın 3. Ürünü olarak yayınlanacak kitabımızda, Kral Grubu'nun Genel Yayın Koordinatörü, efsane radyocu Gezegen Mehmet (Mehmet Akbay) imzası olacak. Bir nesil Gezegen Mehmet'i dinleyerek büyüdü, şimdi onun nasıl Gezegen Mehmet olduğunu, başarılarını, mutluluklarını ve hayal kırıklıklarını kendi kaleminden okuyacak.

Şimdilik sizi bilgilendirebileceğimiz 4. Kitabımız ise, yakın tarihin kara kutularından Oral Çelik imzasını taşıyor. Özellikle bu kitapta Papa – Ağca ilişkisinin doğruları ve yanlışları son derece açık bir şekilde ilk defa kaleme alınıyor.