Yıldız Tilbe Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Tarih : 16 Kasım 2020, Pazartesi 17:15 Son Güncelleme : 16 Kasım 2020, Pazartesi 17:15
Yıldız Tilbe Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Hilafet yanlısı Şeyh Sait ve Atatürk'e karşı ayaklanan Seyit Rıza'nın fotoğraflarını yan yana koyarak paylaşan Tilbe, "Allahın Rahmeti üzerinize olsun" diye yazdı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Yıldız Tilbe'nin paylaşımları tepki çekerken, Tilbe bir başka paylaşım daha yaptı. Tilbe, bu paylaşımında ise, "Ben mi Vatan hainiyim? Vatan hainleri, Vatana ait her değeri kültürü dili dini milleti kişiyi ağacı suyu toprağı hain görürler Vatan hainleri ,tarihide ingilizlerin ve yabancı ülkelerin yazdıkları yalan yanlış bilgilerden öğrenirler. Ben Türkiye Cumhuriyetiyim her şeyiyle her şeyimle" diye belirtti.

Yıldız Tilbe bir başka paylaşımda da paylaşımlarını yoruma nasıl kapatacağını sordu.

Öte yandan, Yıldız Tilbe'nin mesajı konuşulurken, Tilbe'ye destek ise her fırsatta Atatürkçülere hakaret eden iktidara yakın isim Fatih Tezcan'dan geldi.

Tezcan, "Vatan hainleri, tarihi, İngilizler’in ve yabancı ülkelerin yazdıkları yalan yanlış bilgilerden öğrenirler.” Yıldız Tilbe. Bu ülkede 100 senedir bir ‘Ulu Önder Senaryosu’ ve ‘Atatürk Ticareti’ uygulanıyor. Bu yalan tiyatroyu fark edip karşı çıkanlar ise, şimdilerde hızla artıyor" diyerek, Tilbe'ye sahip çıktı.