Zümrüdüanka Dizisine Yeni Bir Oyuncu Geliyor!

Tarih : 16 Temmuz 2020, Perşembe 09:32 Son Güncelleme : 16 Temmuz 2020, Perşembe 09:32
Zümrüdüanka Dizisine Yeni Bir Oyuncu Geliyor!

Fox TV'nin tutulan dizisi Zümrüdüanka'ya yeni bir oyuncu geliyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Geçen sezon Çocuk dizisi ile Star TV ekranında yer alan İsmail Hacıoğlu, harika oyunculuğu ile hayranlarını mest etmişti. Ünlü oyuncu, şimdi de Fox TV ekranında izleyicileriyle buluşacak. Sahra Şaş’ın ardından Zümrüdüanka dizisine yapılan bu transfer çok anlamlı. Zira hikayenin de çok genişleyeceği ve Zümrüdüanka’nın 2. sezona bomba gibi başlayacağını anlatıyor.

İşte Fox TV’den yapılan açıklamının detayları: FOX’un sevilen dizisi “Zümrüdüanka”nın kadrosuna başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu dahil oldu. Dizinin 10. bölümünden itibaren “Cihan” karakterine hayat verecek Hacıoğlu, büyük sürprizler yaratacak karakteriyle şimdiden büyük merak konusu oldu.

Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı “Zümrüdüanka” dizisinin yapımını Pastel Film üstlenirken, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetici yapımcılığını ise Birsel Çıkıncı üstleniyor.

Yönetmen koltuğuna Serhan Şahin’in oturduğu dizinin senaryo süpervizörü Eylem Canpolat iken, senaryosunu Işıl Sönmez, Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor. Kapadokya’nın masalsı dünyasında çekimleri devam edecek “Zümrüdüanka”, çok yakında yeniden FOX’ta.