2019 Yılının En Güzel Kadınları!

Tarih :18 Eylül 2019, Çarşamba 09:25 Son Güncelleme :18 Eylül 2019, Çarşamba 09:25 Kaynak :Medya Alemi Editör :Medya Alemi

2019 yılının en güzel kadınları kimlerdir? İşte dünyanın en güçlü, zeki, arzulanan, popüler, çekici, ateşli ve en başarılı kadınlarında İlk 10...

1

Hande Erçel

Hande Erçel

25 yaşındaki Türk aktris ve model Hande Erçel , 2019'un en güzel kadınları listesinde birinci sırada. 2013'ten beri aktif olan bu genç bayan, TC Candler'ın 2019 listesinin en güzel yüzlerinde .

2

Liza Soberano

Liza Soberano

Filipinli Amerikalı aktris ve manken Liza Soberano , şu anda 10 En Güzel kız listesinde 2. sırada. Bu en güzel genç filipina yıldızı, dünyanın en güzel yüzleri arasında.

3

Selena Gomez

Selena Gomez

Eski Disney yıldızı Selena Gomez, '2019 yılının dünyanın en güzel kadınları' listesinde üçüncü sırayı aldı. Çok etkileyici bir genç kadına çiçek açmış. Çok tatlı ve masum biriydi. Ve şimdi o güzel ve sıcaklığın mükemmel birleşimi.

4

Ana de Armas

Ana de Armas

Küba oyuncusu Ana de Armas, 2019'un dördüncü en güzel kadını olarak seçildi. Şu anda Hollywood'da çalışıyor ve aynı zamanda en ateşli bayanlardan biri olarak kabul ediliyor.

5

Deepika Padukone

Deepika Padukone

En yüksek ücretli Bollywood oyuncusu Deepika Padukone, dünyanın en güzel 10 kadını listesinde beşinci sırada. Hindistan'da bir sembol ve stil ikonu olarak kabul edildi ve Hindistan'ın en güzel kadınlarının çeşitli listelerinde üst sıralarda yer alıyor.

6

Nana Im Jin-Ah

Nana Im Jin-Ah

Im Jin-ah, sahne adı Nana ile bilinir. After School'da K-pop müzik grubunun eski üyesi. Harikalar listesinin “En Güzel Kadınları” nı altıncı sırada tutuyor.

7

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra

Eski Dünya Bayan, bir kez daha dünyadaki en güzel kadınlar arasında. Chopra, Londra merkezli haftalık Eastern Eye tarafından 2018 yılı için “En Seksi Asyalı Kadın” seçildi.

8

Katherine Langford

Katherine Langford

22 yaşındaki Katherine Langford 2019'un en güzel kadınları arasında 8. sırada. Avustralya'nın Perth kentinde doğup büyüyen bir aktris

9

Lin Yun

Lin Yun

Çinli aktris Lin Yun listemize dokuzuncu sırada geliyor. O, ülkedeki en popüler aktrislerden biridir . Yun, birçok süper hit film göstermiş ancak en iyi The Mermaid filmindeki kadın başrol oyuncu rolüyle tanınmıştır.

10

Emilia Clarke

Emilia Clarke

Samimi ve şiddetli! Çocuk kız kardeşi ve katili! Yandaki film yıldızı ve kızı! Muhteşem Emilia Clarke, 10. sıradaki “2019'daki En Güzel 10 Kadın” listesinde harikalar listesine girdi.