Alişan'dan Yürekleri Yakan Paylaşım!

Tarih : 21 Temmuz 2021, Çarşamba 23:53 Son Güncelleme : 21 Temmuz 2021, Çarşamba 23:53
Alişan'dan Yürekleri Yakan Paylaşım!

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, akşam saatlerinde duygulandıran bir mesaj yayınladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Alişan’ın yaklaşık 4 haftadır yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören ve bir süre önce entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Bugün düzenlenen cenaze töreninde yaşananlar ise yürek burktu.

HAYKIRIŞLARI GÜNE DAMGA VURDU

Alişan'ın ve ailesinin haykırışları cenaze törenine damga vurdu. Selçuk Tektaş, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Teşvikiye Camii'nden son yolculuğuna uğurlandı.

“SENİ BİR DAHA GÖREMEMEK…”

Ünlü şarkıcı Alişan akşam saatlerinde duygu yüklü bir paylaşımda bulundu. Ünlü şarkıcı, "Abim bizi öksüz bıraktın gittin. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın herşeyimdin..Ben şimdi sensiz ne yapacağım. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi. Allah'ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı. 2 çoçuğum, 2 yegenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve'n bana emanet. Seni çok seviyorum abim. Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk'um. Seni çok seviyorum Allah'ım mekanını cennet eylesin İnşallah.." ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım…Alişan