Can Yaman Kıvanç Gelince Kaçtı!

Tarih : 30 Kasım 2019, Cumartesi 10:32 Son Güncelleme : 30 Kasım 2019, Cumartesi 10:32
Can Yaman Kıvanç Gelince Kaçtı!

''Kıvanç'ın dizileri İspanya'da izlenmiyor'' çıkışıyla gündeme gelen Can Yaman geçen gece bulunduğu Bebek'teki Lucca'ya Kıvanç Tatlıtuğ'un girmesiyle apar topar mekanı terketti!

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

15 DAKİKA ÖNCE GİTTİ

Can Yaman ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yolları Bebek’te kesişti. Son dönemde yurtdışında gördüğü yoğun ilgi ve Tatlıtuğ hakkındaki “Dizileri İspanya’da izlenmiyor” açıklamasıyla gündeme gelen Yaman, önceki akşam Lucca’daydı.

23 Nisan

Oyuncu, mekanda düzenlenen partiye Kıvanç Tatlıtuğ’un da katılacağını öğrenince eğlenceyi noktaladı. Yaman’ın mekanı terk etmesinden 15 dakika sonra Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’le birlikte Lucca’ya geldi.

DEŞSENİZ DE KONUŞMAM 

Kıvanç Tatlıtuğ, Can Yaman’la ilgili sorular üzerine “Beni gayet iyi tanıdığınızı düşünüyorum. Kendim dışında gelişen herhangi bir olaya yorum yapmadım, yine yapmayacağım” dedi.Ünlü oyuncu, muhabirlerin “Mekanın sahibi geri geldi diyebilir miyiz?” sözlerine de şöyle karşılık verdi: “Arkadaşlar böyle şeyler demeyelim lütfen. 18 yıl olmuş, deşseniz de konuşmam. Daha önce de hiç bu tarzda konuşmadım.”