Erkenci Kuş Dizisinin Heyecanla Beklenen 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Tarih : 04 Temmuz 2019, Perşembe 11:35 Son Güncelleme : 04 Temmuz 2019, Perşembe 11:35
Erkenci Kuş Dizisinin Heyecanla Beklenen 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Star Tv'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş'un 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Sanem, Can'a büyük bir sürpriz yapıyor. Böylece ikilinin arasındaki buzlar eriyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Star TV’nin sevilen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş, yeni bölümüyle 9 Temmuz Salı akşamı ekrana gelecek. Dizinin 47. bölümünden tanıtım da yayınlandı.

Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman’ın oynadıkları dizide Sanem, Can’a büyük bir sürpriz yapıyor.

Satmak zorunda olduğu teknesini yeniden alıp Can’a hediye ediyor. Sanem’in bu jesti karşısında teknenin artık kendisine değil, ikisine ait olduğunu söyleyen Can ve Sanem arasında buzlar eriyor.

Can’ı öpen Sanem’in şaşkın halleri ise ekran başındakileri çok güldürecek.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sanem ve Can’ın iş ortaklığı aşklarını etkileyecek mi?

Can ve Sanem’in arasındaki tutkulu aşk her türlü sorunu çözebilecek güçte… Ama hayatlarında yeni bir dönem başladı, artık onlar “ortaklar”… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son bir yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?

Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit’ten… Bakalım, Ferit’le Emre’nin arası nasıl olacak?

Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?