Neslihan Atagül'den Takipçisine Olay Yanıt!

Tarih : 26 Mart 2021, Cuma 14:27 Son Güncelleme : 26 Mart 2021, Cuma 14:27
Neslihan Atagül'den Takipçisine Olay Yanıt!

Sağlık sorunları nedeniyle başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı dizisinden ayrılan oyuncu Neslihan Atagül, bir takipçisinin "Küsüm sana" yorumuna bakın ne yanıt verdi...

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Star TV'de yayınlanan 'Sefirin Kızı'nda 'Nare' karakterine hayat veren Neslihan Atagül, geçtiğimiz aylarda geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanmış ve ani bir kararla diziden ayrılmıştı.
Bu durum, Neslihan Atagül hayranlarını ve dizi izleyicisini üzmüştü. Tedavisine devam eden 28 yaşındaki oyuncu, son paylaşımıyla dikkat çekti.
Atagül, sosyal medyada bir takipçisinden gelen "Sefirin Kızı'nda ayrıldığın için küsüm ben sana" şeklindeki yoruma verdiği cevapla gündem oldu.
"Biraz dinlenmeye ihtiyacım var" diyerek 'Nare' karakterine veda eden ünlü oyuncu, söz konusu takipçisine, "Ne yapayım, sağlığım daha kıymetliydi" cevabını verdi.'TAZMİNAT ÖDEMEMEK İÇİN...'

Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcuları, Neslihan Atagül hakkındaki açıklamalarıyla magazin gündemini sallamıştı.
Atagül'ün etik dışı davrandığını ve hastalığını bahane ederek projeden ayrıldığı iddia edilirken, "Kavga ettiler ve işi bırakmak istedi ama tazminat ödememek için rapor aldı" ifadeleri kullanılmıştı.'ARTIK DAHA İYİYİM'

Geçtiğimiz günlerde sağlık durumuyla ilgili konuşan Atagül, "Artık daha iyiyim tabii. Dinleniyorum, kendimi çok yormayacak şeyler yapıyorum. Ama daha iyiyim" demişti.
KADİR DOĞULU, EŞİNİN ÜZERİNE TİTRİYOR

Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde eşi Kadir Doğulu'nun ayakkabı bağcığını bağladığı anları sosyal medyada yayınlamıştı. Ünlü oyuncunun gönderisi, "Kadir, eşinin üzerine titriyor" şeklinde yorumlanmıştı.
GEÇİRGEN BAĞIRSAK SENDROMU NEDİR?

Bağırsak hücreleri arasındaki sıkı bağlar filtre görevi görür. Bu şekilde oluşturulmuş filtreye benzer yapı, bağırsaklardan kana sadece besin öğeleri, su, vitamin-mineraller gibi yararlı bileşenlerin geçmesine izin verir. Bu sıkı bağların bozulması sonucunda Geçirgen Bağırsak Sendromu meydana gelmektedir.Normalden daha geçirgen hale gelen bağırsaklar sebebiyle kana, yararlı bileşikler ile birlikte tam olarak sindirilmemiş besin öğeleri, zararlı organizmalar veya toksinler de karışabilmektedir. Bunun sonucunda da çeşitli metabolik bozukluklar meydana gelmeye başlar.