Nilgün Belgün İtiraf Etti! İlk Beraber Olduğum Genç Uzay Heparidir!

Tarih : 22 Temmuz 2021, Perşembe 13:22 Son Güncelleme : 22 Temmuz 2021, Perşembe 13:22
Nilgün Belgün İtiraf Etti! İlk Beraber Olduğum Genç Uzay Heparidir!

Ünlü oyuncu Nilgün Belgün, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan 'Dur Bi Dinle' programına konuk oldu. Sanatçı, yaptığı itirafla dikkat çekti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Ünlü oyuncu, beraber olduğu ilk genç erkeğin Uzay Heparı olduğunu itiraf etti: “Hayatımda ilk defa küçük biri bana âşık oldu. O da Uzay Heparı’dır. 1987 yılında 36 yaşındaydım, Uzay da 20’lerinde. Mehmet Ali Erbil, Çiğdem Tunç, Halit Akçatepe ve Ayşen Gruda ile sahne alıyorduk. Arkamızda da Uzay ile Levent Yüksel müzik yapıyordu. Orada Uzay, bana âşık oldu. Kızımla ‘genç çocuk’ diye tanıştırdım. İlk benden küçük flörtümdür. İlişkimiz 1.5 yıl sürdü. O zaman ünlü değildik. Geçenlerde alışveriş yaparken Uzay’ın annesi Eti ile karşılaştım. Büyükada’dan arkadaşım. Uzay’ın oğlu olduğunu çok sonra öğrendim.”

Ayten Alpman’ın kahvesine tükürdüm
Nilgün Belgün, ikinci eşi İlhan Gencer’in annesi Ayten Alpman’ın kahvesine tükürdüğünü söyledi: “Her sabah köpeğiyle gelirdi. Beyaz halılarım köpek salyası olurdu. Artık dayanamadım, bir gün kahvesine tükürdüm. Yoksa nasıl alacaktım intikamımı.” (Hürriyet)