PES 2020 Nasıl Olacak?

Tarih : 24 Mayıs 2019, Cuma 13:07 Son Güncelleme : 24 Mayıs 2019, Cuma 13:07
PES 2020 Nasıl Olacak?

PES 2020 ile ilgili ilk detaylar gelmeye başladı. Son olarak PES 2019 ile kendi rekorlarını kıran Konami, yeni futbol oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peki, PES 2020 ne zaman çıkacak? PES 2020 nasıl olacak? PES 2020 fiyatı ne kadar olacak? İşte, yeni PES oyunu ile ilgili tüm bilenler!

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Bu yıl bambaşka bir oyun motoru hazırlığında olan Konami, PES 2020 ile bombayı patlamayı hazırlıyor. Bu yıl görsel atmosferi ile kendine hayran bıraktıracak bir oyun hazırlığında olan Konami, yeni oyun motoru ile FIFA 2020‘ye darbe vurmayı hedefliyor.

Bildiğiniz üzere, uzun bir süredir Fox Engine’nin oyun fiziklerine olan artı katkısı bir hayli tartışılıyordu. Yeni oyun motoru ile birlikte bu tartışmalara bir vermeyi hedefleyen Konami, 2019’a damgasını vurmak istiyor.

Son yayınlanan raporlara göreyse, Konami’nin PES 2020 ile birlikte Fox Engine‘dan Unreal Engine’a geçeceği de iddia ediliyor. Şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, bu yapay zeka yardımıyla Unreal Engine sayesinde daha gerçekçi ve etkileyici bir atmosfer oluşturulabileceği ön görülüyor.

PES 2020 Nintendo Switch için çıkacak mı?

Hatırlarsanız, geçtiğimiz yıl Konami, PES 2019‘u Nintendo Switch platformu için geliştirmemişti. Bu durumda doğal olarak rakibi FIFA’ya büyük bir avantaj sağlamıştı.

Yayınlanan raporlar doğrultusunda Konami, bu yıl Unreal Engine‘a geçiş yapması ile birlikte hem konsol hem mobil platformlar için de önemli gelişmelere imza atacak.

Eurogamer ile konuşan Konami’den Adam Bhatti, bu yıl Nintendo Switch için özel bir PES oyunu hazırladıklarını da müjdelemişti.

Unreal Engine ile birlikte inanılmaz derece iyi işler çıkartacaklarını da ön gören Adam Bhatti bu yıl oldukça ses getirecek bir oyun hazırlığında olduklarını da özellikle belirtti.