RTÜK Medya Mükemmellik Ödülleri Dağıtacağını Duyurdu!

Tarih : 05 Ocak 2021, Salı 16:40 Son Güncelleme : 05 Ocak 2021, Salı 16:40
RTÜK Medya Mükemmellik Ödülleri Dağıtacağını Duyurdu!

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, yazılı açıklama ile yeni yıla ilişkin değerlendirmede bulundu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, yazılı açıklama ile yeni yıla ilişkin değerlendirmede bulundu. Şahin, 2021 yılında Medya Mükemmellik Ödülleri’nin düzenleneceğini ve hak sahiplerine dağıtılacağını duyurdu.

İşte Ebubekir Şahin’in 2020 yılı değerlendirmesine ilişkin açıklaması;

“Hayatlarımızı tehdit eden virüse karşı sağlık alanındaki olumlu gelişmeler yüzümüzü güldürmeye başladı bile… 2020 yılı için daha önceden planladığımız ama ötelemek zorunda kaldığımız projelerimizi yeni yılda bir bir hayata geçirmeyi umuyoruz. Ara vermek zorunda kaldığımız, sektörümüzün önemli isimleriyle istişarelerde bulunduğumuz ve artık geleneğimiz olan Medya Buluşmalarını, RTÜK-Üniversite Buluşmalarını daha da zenginleştirerek yeniden başlatacağız. Her zaman söylediğimiz üzere sadece ceza veren değil, aynı zamanda yayıncılarımızı cesaretlendiren ve ödül veren bir kurum olma hedefimiz doğrultusunda Medya Mükemmellik Ödülleri’ni hak sahiplerine dağıtacağız.”