Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan Athena Gökhan’a Yanıt!

Tarih : 16 Nisan 2021, Cuma 11:38 Son Güncelleme : 16 Nisan 2021, Cuma 11:38
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan Athena Gökhan’a Yanıt!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, “Vakaların artmasından hepimiz sorumluyuz, 84 milyon” sözlerine Gökhan Özoğuz tepki göstermişti. Bakan Koca’dan Gökhan Özoğuz’a yanıt geldi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sorumlu “Vakaların artmasından hepimiz sorumluyuz, 84 milyon” sözlerine ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz’dan tepki geldi. Sosyal medya hesabından Bakan Koca’yı etiketleyen Özoğuz, şu ifadeleri kullandı;“Tavan yapan vakalardan ben neden sorumluyum ya? 1 senedir kendimle konuşmaktan şizofren oldum, kongre falan da yok. Sayın Fahrettin Koca aşıları etrafa saçmadan bir de bizi mi aşılasanız acaba, belki biter virüs. Boş boş kapanacağımıza onu mu denesek?”


Fahrettin Koca’dan Yanıt Geldi
Gökhan Oğuz’un bu tepkisine Bakan Koca’dan da cevap geldi. Koca, açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

“Gökhan Bey kardeşim, sorumluluk suçlamak manasına gelmez. Artan vaka sayısında suçumuz yok sorumluluğumuz var. 84 milyon beraber artırmadık vaka sayılarını ama birlikte mücadele etme sorumluluğumuz var. Destek olacağınızdan şüphem yok.”

Bakan Koca’nın bu cevabının ardından Özoğuz, yeni bir paylaşımda bulunarak, “Bizler her zaman seve seve bu konuda elimizden geleni yapmaya hazırız. Bu mücadelemiz sırasında, özellikle aşı konusundaki gayretlerinizin de, halkımızın can güvenliği için artmasını rica ediyoruz. Kolaylıklar dilerim” dedi.

Bakan Koca da ünlü sanatçıya şu cevabı verdi; “Gökhan Bey, tekrar merhaba. Hep birlikte elimizden geleni yapmaya çalıştıkça zorluklar kolaylaşacak. Aşı konusunda gerçek, algılanandan kat kat iyi, daha da iyi olacak. Mesajınız için teşekkürler.”