Yılın Aşk Bombası!

Tarih : 07 Nisan 2021, Çarşamba 11:35 Son Güncelleme : 07 Nisan 2021, Çarşamba 11:35
Yılın Aşk Bombası!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçen yıl sürpriz bir kararla ünlü şef Hazer Amani ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz aylarda evlilikleri biten ikili, tek celsede boşanmıştı. Ayrılığın ardından Bodrum'a giden Gençoğlu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Sıla'nın gönlünü oyuncu İlker Kaleli'ye kaptırdığı öne sürüldü.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Özel hayatında bir türlü aradığı mutluluğu bulamayan şarkıcı Sıla, geçtiğimiz sene Hazer Amani ile evlenmiş ancak çift, bu yılın başında boşanmıştı.15 DAKİKADA BİTTİ

Adliyeye gelen ünlü çiftin boşanma davası 15 dakika sürmüştü. Duruşmaya arkadaşıyla gelen Sıla, boşandıklarını açıklarken tek başına gelen Hazer Amani, "Söyleyecek bir şey yok" diyerek uzaklaşmıştı.YILIN AŞK BOMBASI

Ayrılık sonrası Bodrum'a giden ve pandemiyi orada geçirmeye karar veren Sıla Gençoğlu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Posta'dan Suna Akyıldız'ın haberine göre; geçtiğimiz aylar kısa süre oyuncu Biran Damla Yılmaz ile aşk yaşayan İlker Kaleli ile Sıla, yeni bir aşka yelken açtı.
Bir aydır birlikte olan çiftin oldukça mutlu olduğu söyleniyor. Magazin gündemine bomba gibi düşen ilişki hakkında taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.
BURÇİN TERZİOĞLU İLE AŞK YAŞAMIŞTI

Öte yandan İlker Kaleli'nin kendisi gibi oyuncu Burçin Terzioğlu ile 3.5 yıllık ilişkisi de 2018 yılının aralık ayında bitmişti.